sobota, 16 listopada 2013

Jest!

Uroczyście donoszę, że moja córka dzisiaj dorobiła się pierwszego ząbka. W końcu nie jest już niemowlakiem a to przecież do czegoś zobowiązuje!;) Jako pierwsza wybiła się prawa dolna jedynka. Wprawdzie jest jeszcze prawie niewidoczna ale pod palcem jest już zdecydowanie wyczuwalna. Zastukała też o metalową łyżeczkę. Myślę, że lada dzień pojawi się kolejna biała perełka do kolekcji, bo dziąsełka są opuchnięte a na nich widać już białe plamki. Teraz będę "polowała" z aparatem na zęba. Jak tylko uda mi się uchwycić to na potwierdzenie dodam zdjęcie:)
8 komentarzy:

 1. Wyjątkowo długo kazała Hania Wam czekać, byście mogli ujrzeć pierwszą białą perełkę. :) Ale za to jaka radość z tego, prawda? ;)

  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla Hani. To teraz będzie z górki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje wielkie! A wiesz, że podobno jest taka tradycja, że ten kto pierwszy ząbka znajdzie, powinien dostać prezent od współmałżonka :-)? I jeszcze jeden - jeśli dostaliście na chrzciny srebrną łyżeczkę, to postukajcie nią w ząbek Hani, ma to jej podobno szczęście w życiu przynieść i łagodne ząbkowanie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to nie pozostaje nic innego jak zakup niespodzianki przez mojego męża dla mnie- bo to właśnie ja wypatrzyłam ząbek! Podoba mi się ta tradycja! :)

   Usuń
 4. Gratuluję! Ząbki fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulację! My też bardzo długo czekaliśmy na pierwszego ząbka, ale jest taki przesąd im później się wybiją tym później wypadną:))

  OdpowiedzUsuń