piątek, 19 kwietnia 2013

Handmade

W dzisiejszym poście chciałam przedstawić nowych przyjaciół Hani- Pasiaka i Kropkę. Mowa o uszytych przeze mnie króliczkach. Wykonane są z bawełny wypełnione hipoalergicznym wsadem. Kolory idealnie nadałyby się dla noworodków- Hania już dawno z tego okresu wyrosła, nie mniej jednak króliczki przypadły jej do gustu. Głównym atutem są długie królicze uszy, za które Hania chwyta i oczywiście wkłada do buźki. Oczy wyhaftowane zostały czerwoną muliną. Ostatnio przyszła do mnie paczka z nową dostawą materiałów, jednak póki co czeka cierpliwie w szafie- grzechem byłoby nie korzystać z tak pięknej pogody! A na posiedzenie przed maszyną jeszcze przyjdzie czas;)

5 komentarzy:

 1. Dziewczyny, jak u Was jest przyjemnie! Że ja też tu nie trafiłam wcześniej!
  Hania z Zosią to niemal rówieśniczki. :) Twoja córcia ma prześliczne, duże oczka! Nic, tylko się w nie wpatrywać... Będzie wyrywała chłopaków. ;)

  Widzę, że Hanka już siedzi... Nasza Zośka jeszcze nie opanowała tej umiejętności, ale za to możemy pochwalić się dwiema dolnymi jedynkami. ;)

  Pozdrawiamy, będziemy wpadać częściej! :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Hani ani widu ani słychu jeśli chodzi o ząbki:) Zosia opanuje wszystkie umiejętności- może nawe zacznie prędzej chodzić niż Hania?!:)

   Usuń
 2. Świetne! Za to teraz możesz robić kolorowe i może włożysz coś co daje jakiś dźwięk :)
  Nasza jeszcze niestabilna z siedzeniem, ale jest coraz lepiej, nie ma co się spieszyć:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że nie ma! Wszystkie umiejętności opanuje w swoim czasie :)

   Usuń
 3. Powtarzam się, ale masz talent! Hania rośnie jak na drożdżach i ma prześliczne oczka ;)

  OdpowiedzUsuń