poniedziałek, 6 maja 2013

Jesteśmy!

Zdaję sobię sprawę, że mam duże zaległości w "blogowaniu". Postaram się to nadrobić w najbliższym czasie. Moja nieobecność spowodowana była naprawdę dłuuuugim weekendem. Chcieliśmy wykorzystać czas i spędzić go wspólnie z rodziną, bez wirtualnego świata;) W zeszły poniedziałek Hania pierwszy raz odwiedziła Kraków. Była na basenie, na którym czuje się jak ryba w wodzie. Muszę zorientować się czy w Rzeszowie prowadzone są kursy pływania dla takich brzdąców- córka byłaby w siódmym niebie! Choć ona wolałaby chyba jednak kurs nurkowania... Wybraliśmy się też na Międzynarodowe Górskie Mistrzostwa Balonowe, które co roku są organizowane na lotnisku w Krośnie. Resztę wolnego czasu spędziliśmy poza miastem z dala od cywilizacji. Hehe. Wrzucam fotorelację z całego tygodnia.
 

4 komentarze:

 1. Jaka Hania jest cudna!
  Zazdroszczę weekendu w Krakowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakaż Ona śliczna :) Do ściskania i tulkania:) Uwielbiam ten puszek na główce :) Buziaki Dziewczyny! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne zdjęcia:) szczególnie te czarno-białe :) widzę że macie quinny buzz jak wam się sprawuje? :) zadowolona jesteś z niego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jesteśmy zadowolone. Jednak musiałam dokupić parasol bo buda jest na tyle mała, że w ogóle nie chroni przed słońcem.

   Usuń